Bubeníci ze 4.B

V pátek 24. 4. 2015  do naší školy zavítal pan David Andrš, aby dětem představil netradiční bubenickou dílnu. Bubenická dílna představuje formu muzikoterapie, kde hlavním cílem je odreagování se, uvolnění a hlavně zkusit si zahrát na jiný hudební nástroj, než jaký vidí žáci při vyučování. Hrálo se s pomocí paliček na recyklované materiály, jako jsou plastové sudy, hrnce, chrastítka z plechovek apod. Součástí dílny bylo i bodydrumming, což je rytmus na tělo - tleskání, pleskání a dupání při tanci. Dětem se bubenická dílna velice líbila, byly aktivní a uvolnily ze sebe energii.

Mgr. Lenka Kulhánková, 4.B

FISA