V bledulkovém království

25. března se třeťáci vydali na jarní výlet do Mladých Buků. Děti se zaujetím pozorovaly a fotografovaly probouzející se jarní přírodu ...

A co napsaly o výletě děti?

Bledulkové království

Ve středu jela naše třída vlakem do Mladých Buků. Na exkurzi s námi jela i 3.B. V bledulkovém království u domu Alenky jsme krmili rybičky. Prošli jsme přes Mladé Buky do Sejfů na rozcestí na Bystřici, dále na Sklenářovice, Kalnou Vodu, Horní Staré Město a následně městskou hromadnou dopravou zpátky ke škole. Exkurze se mi líbila, protože jsme byli v krásné přírodě a zažili spoustu legrace.

Dan Stirrat 3.C

Bledulkový výlet

Ve středu 25. března jela naše třída společně se 3.B vlakem do Mladých Buků. U Alenčina domečku jsme si hráli a Anička si namočila boty. Cestou jsme viděli motýly, kočku Zvonku, pavouky, srnku a straku. Také jsme viděli bledule, sněženky a plno dalších věcí. Odjeli jsme autobusem. Bylo to dobré, ale potom nás hodně bolely nohy.

Nela Hammerschmiedová 3.C

Mirka Augustová