Divadelní představení Osm žen

V pondělí 30. října jsme vyrazili za kulturou do Hradce Králové. Navštívili jsme Klicperovo divadlo, kde se ten večer hrálo představení Osm žen od francouzského dramatika Roberta Thomase. V krásném prostředí divadla jsme se mohli ponořit do napínavého příběhu, lámat si hlavu nad detektivní zápletkou, zaposlouchat se do nápaditých písní či se pořádně vylekat při nečekaném výstřelu (součást hry). Zároveň si žáci mohli vyzkoušet, jaké to je se hezky obléct, procházet se po červeném koberci ve foyer či si o přestávce vzájemně sdělovat dojmy z první poloviny představení. Věřím, že všem zúčastněným se tento zážitek líbil a budou na něj dlouho vzpomínat.

Ráda bych v tomto školním roce vyrazila spolu s dětmi do divadla ještě jednou či dvakrát. O všem budete včas informováni. Budu se opět těšit.

Klára Černá