Vážení rodiče,

rozhlížíte se, kam půjdete se svým potomkem do 1. třídy? Máte doma sportovně nadané dítě? Pak je nejlepší čas, protože jsme pro Vás přichystali příjemné setkání v naší škole.

Přijďte a seznamte se na Den otevřených dveří se školním prostředím. Připravili jsme pro Vás na 22. března 2018 od 15 do 17 hodin prohlídku celého areálu školy. Odkryjeme Vám odborné učebny, nazdobené třídy, vybavené dílny a krásná sportoviště, které okouzlí Vás i Vašeho budoucího prvňáčka či budoucího sportovce. Budete si moci odzkoušet nezvyklé učební pomůcky, moderní interaktivní a robotickou techniku, třeba si zasportovat v tělocvičnách či na horolezecké stěně. Poskytneme Vám spoustu informací o našich kroužcích a jiných aktivitách. Na závěr putování si budete moci posedět a občerstvit se ve školní jídelně, kde nabídneme ochutnávku zdravých svačinek.

Jsme rádi, že neponecháváte nic náhodě a přijdete si popovídat, proč zavítat k zápisu do 1. tříd právě na naší školu. Budeme se těšit 5. a 6. dubna 2018 od 15 do 18 hodin, kdy u nás proběhne Zápis do 1. ročníků. O tomto přinášíme doplňující informace zde, na hlavní stránce našich internetových stránek s dostatečným předstihem.

A pokud chcete, aby Vaše dítě sportovalo v optimálních podmínkách a pod odborným vedením certifikovaných trenérů, přijďte 25. dubna 2018 od 13 hodin k talentovým zkouškám pro žáky budoucí 6. třídy. Zájemcům o přihlášky do této třídy s rozšířenou výukou tělesné výchovy jsme už nyní poskytli informace na hlavní internetové stránce školy zde.

Budeme se na Vás těšit!

Martin Fiala