ŠKOLNÍ ADVENTNÍ OKÉNKA

Ježíškova vnoučata

20.12. 2018 jsme navštívili Domov pro seniory v Trutnově, abychom předali babičkám a dědečkům vánoční dárky. Jsme velice rádi, že jsme mohli tyto krásné chvíle s klienty Domova pro seniory v Trutnově trávit. Velmi jsme se těšili, až budeme moci splnit přání klientů a neopomněli napsat ani osobní přání, které bylo součástí každého předávaného dárku. S přáním poklidného adventu jsme se rozloučili a popřáli klientům Domu pro seniory v Trutnově hlavně hodně zdravíčka do dalších let. Velké poděkování patří rodičům dětí naši ZŠ Komenského, kteří nakoupením ručně vyráběných dárků podpořili akci " Ježíškova vnoučata " a také firmě Unilever, která věnovala Domovu pro seniory v Trutnově kosmetické balíčky .

Adventní fotografie z naší školy a předávání dárků zde.

Irena Rozínková