Halloweenská noc 6.B

Ve středeční podvečer 21. 11. 2018 se třída 6.B sešla ve škole, aby zde společně přespala, a celá akce se nesla v halloweenském duchu.

Všichni, včetně paní učitelek, přišli v různých kostýmech a maskách, byl tu s námi např. šílený doktor, několik žáků z Bradavic, upír nebo polomrtvý jednorožec.

Základní tábor byl v družině, kde si třída zahrála řadu vtipných her, a kuchyňka, kde si všichni společně pochutnali na pizze. Zlatým hřebem večera byla stezka odvahy, při které na žáky ve dvojicích čekal nelehký úkol. Museli společně projít po temné škole, avšak v každé dvojici byl jeden slepý a druhý němý. Hra dala každému příležitost si uvědomit, jak je těžké celý život nic nespatřit, nebo s nikým nepromluvit, a jak je v životě důležitá důvěra a zodpovědnost.

Po nabitém programu následovalo už jen patnáctiminutové vrtění malých "červíčků" ve spacácích, než se všichni uvelebili k dobrému spánku, a střídavé chrápání těch šťastnějších z nás...

Článek společně napsaly Klára Doležalová, Marika Rothová a p. uč. Vokuličová

Sára