Jazykový kurz v Bournemouth 27. 4. - 4. 5. 2019

Vážení rodiče,

rádi bychom tento školní rok zorganizovali zájezd do Velké Británie a zprostředkovali tak žákům přímý kontakt s jazykem, kterému se učí, a s prostředím, o kterém si povídáme.

Letos se chystáme na 8denní zájezd do Bournemouth - krásného přímořského městečka na jihu Anglie. Žáci jsou ubytováni po dvou nebo po třech v anglických rodinách s plnou penzí (snídaně, večeře, balíček na oběd). Takové ubytování má v Británii velkou tradici a žáci se mohou od rodin mnohé dozvědět a naučit.

Přestože již samotný pobyt žáků v anglickém prostředí je velmi motivující pro další studium, dáváme přednost jazykovému kurzu, při kterém žáci stráví 4 dny dopoledních lekcí angličtiny s anglickými učiteli. Součástí programu jsou také výlety na různá zajímavá místa, z nichž pro ilustraci zmíníme např. Stonehenge, Londýn nebo návštěvu zábavního parku Adventure Wonderland

Cena 8denního zájezdu s výukou je 11 090 Kč. V ceně zájezdu je zahrnuto kromě ubytování, cesty, stravy, výuky a materiálů k výuce i pojištění a průvodce, není v ní zahrnuto vstupné do památek a jiných atrakcí (cca £ 70) a případné kapesné.

Na základě mnoha kladných recenzí jsme se rozhodli pro cestovní kancelář Pro Travel, s.r.o. Na zájezd své dítě přihlašujete online (postup přihlášení mohou žáci žádat u svých angličtinářů, popř. k nahlédnutí v tomto příspěvku), částka se nehradí najednou, nýbrž ve formě zálohy (2000 Kč se splatností do 30. 11. 2018!) a následného doplatku, rozděleného na dvě části.

Budete-li mít jakékoliv dotazy týkající se zájezdu, pište na e-mail vokulicova@zskomtu.cz, popř. se zastavte v kabinetu jazyků (4.NP).
Nabídka platí do naplnění kapacity. Zájezd je určen žákům 6. - 9. tříd.

Sára