Máme tabletovou učebnu!

Dnešním dnem byla ve třídě 7.A zahájena výuka pomocí tabletů, které žákům slavnostně předal „otec“ projektu Mgr. Václav Fišer. Každý žák dostal svůj osobní předinstalovaný tablet, který v první fázi nahradí klasické papírové učebnice a umožní přístup na internet. Dále budou tablety sloužit jako odpovědní (hlasovací) jednotky nebo jako osobní laboratorní počítače. Dneškem  tedy před týmem učitelů i žáky 7.A vyvstává nemálo práce, hledání a zkoušení výukových zdrojů a aplikací, které tradiční způsob výuky zefektivní a zatraktivní.

Tablety byly financovány z příspěvků soukromých dárců a města Trutnov, kterým tímto opravdu upřímně děkujeme.  O další podrobnosti se s vámi rádi podělíme. Tým učitelů a třída 7.A

JaFi