Úprava přijímacích zkoušek

11. 3. 2021

Úprava přijímacího řízení - aktualizováno

Vážení rodiče, milí žáci,

informujeme Vás o změnách v přijímacím řízení - prodloužení času u testů. Podrobnější informace zde.

Další aktuální úpravou jsou změny termínů:

INFORMACE K ÚPRAVĚ TERMÍNŮ JEDNOTNÉ PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že:

Termín konání jednotné přijímací zkoušky ve školním roce 2020/2021 se mění takto:

1. řádný termín jednotné přijímací zkoušky  pro obory vzdělání s maturitní zkouškou včetně oborů nástavbového, a to pro všechny formy vzdělávání na 3. května 2021, pro nižší stupeň šestiletého a osmiletého gymnázia na 5. května 2021

2. řádný termín jednotné přijímací zkoušky  pro obory vzdělání s maturitní zkouškou včetně oborů nástavbového, a to pro všechny formy vzdělávání na 4. května 2021, pro nižší stupeň šestiletého a osmiletého gymnázia na 6. května 2021

1. náhradní termín jednotné přijímací zkoušky  pro všechny obory vzdělání na 2. června 2021

2. náhradní termín jednotné přijímací zkoušky pro všechny obory vzdělání na 3. června 2021.

Další informace, včetně příslušného opatření obecné povahy, kterým se termíny jednotné přijímací zkoušky upraví, a změněného harmonogramu k přečtení zde.

Aktuální informace k náhradním přijímacím zkouškám zde.