Anketa mapující názory rodičů

17. 4. 2024

Čekáme na Vaše nápady, jak zlepšovat trutnovské školy

Vážení rodiče,

jedná se o jednu z aktivit připravované strategie dalšího rozvoje trutnovského školství. Názor rodičů nás skutečně zajímá, a proto jsme zvolili tuto cestu. Vše probíhá elektronicky, po kliknutí na odkaz budete přesměrování za zabezpečeného prostoru Google Forms:

ODKAZ NA ANKETU:

Anketu pro nás připravil respektovaný odborník na školství, PhDr. Václav Trojan, PhD. Jeho komentář přikládám níže a rád bych Vás poprosil o vyplnění ankety. Mohu Vám zaručit anonymitu vyplňování a věřím, že nám Vaše názory pomohou trutnovské školství zlepšovat.

INFORMACE OD AUTORA ANKETY:

Vážení rodiče,

obracím se na vás s prosbou o poskytnutí vašeho pohledu na vzdělávání žáků, kteří jsou ve věku vašeho dítěte. Trutnov totiž připravuje strategii vzdělávání svého města a pověřilo mne, abych tuto práci vedl.

Vy rodiče jste nejdůležitějším partnerem škol a města, proto vás prosím o odpovědi na několik otázek, popř. doplnění čehokoli, co považujete v této oblasti za důležité.

Budete samozřejmě informováni nejen o výsledcích tohoto šetření, ale také zváni na setkání, kde bude vznikající strategie diskutována a projednávána.

Vážím si vašeho času a předem děkuji za spolupráci.

PhDr. Václav Trojan, Ph.D.

Mgr. Petr Horčička