Pasování na čtenáře 1. A

8. 4. 2024

1. A pasována na čtenáře v pondělí 8. 4. 2024

Stejně jako děti z 1. B a 1. C jsme také žáčky 1. A přivítali v naší knihovně. I oni prokázali, že se z nich stali dobří čtenáři, seznámili se se všemi zákoutími knihovny a pozorně sledovali scénky našich knihovníků, a tak zodpověděli všechny zvídavé dotazy. Navíc si pro nás připravili kromě čtení i písničku z večerníčku Křemílek a Vochomůrka o rostoucím semínku. Těšíme se, že stejně jako z pohádkového semínka vyrostla divizna, vyrostou nám z našich prvňáčků vášniví čtenáři a častí návštěvníci školní knihovny.

Za knihovnu

Eva Rusová