Barevný podzim

25. 9. 2023

25.9. se 2. A vydala do přírody.

Nejprve děti plnily úkoly, které byly připraveny po cestě. Připomněli si charakteristiku podzimu, pranostiky, podzimní měsíce a také slova typická pro podzim - listí, vítr, déšť, houby, šípky, draci...

Stezka končila na Paradráze, kde si děti postavily domečky pro drobná zvířátka, zasoutěžily si a také se nasvačily.

Poté jsme se vydali zpět do školy, kde jsme pokračovali výtvarným tvořením. Děti po cestě sbírali přírodniny, ze kterých sestavovaly zvířátka a dělaly mozaiky.

Celý den nám přálo pěkné počasí, a tak jsme si vše užili.

Mgr. Dagmar Kyselová

učitelka 1. stupně