Družstvo složené ze třídy 5.A, 5.B a 5.C získalo úžasné druhé místo ve sportovní lize škol v okrese Trutnov

8. 4. 2024

Ve středu 5. dubna se na ZŠ R. Frimla v okrese Trutnov konalo napínavé utkání smíšených družstev ve vybíjené pro žáky pátých tříd. Tento sportovní den byl výjimečným zážitkem pro všechny zúčastněné, a přinesl nejen vzrušující zápasy, ale také skvělou atmosféru soutěže. Sportovní liga škol v okrese Trutnov představuje významnou událost pro místní školy a žáky. Letošní ročník vynikal především tím, že třídy 5.A, 5.B a 5.C se spojily do jednoho týmu, který reprezentoval jejich školu s hrdostí a odhodláním. Tato smíšená sestava ukázala, že spolupráce a teamová práce jsou klíčem k úspěchu. Celý turnaj byl plný vzrušení a napětí. Náš tým podal fantastické výkony, které je dovedly až do finále. Každé utkání bylo vyrovnané a každý bod byl důležitý. Naši hráči ukázali skvělou techniku, taktiku a nezlomnou vůli vyhrát. Finálový zápas byl nesmírně napínavý. Naše družstvo čelilo silnému soupeři a vybojovali jsme krásné druhé místo.

Je třeba ocenit veškerou práci a úsilí našich hráčů, trenérů a rozhodčích, kteří udělali tento sportovní den nezapomenutelným. Také chceme poděkovat pořadatelům za skvělou organizaci a vytvoření příjemné atmosféry pro všechny účastníky. I když jsme se tentokrát museli spokojit s druhým místem, jsme hrdí na to, co jsme dokázali. Tato zkušenost nás posílila jako tým a přinesla nám nejen radost ze sportu, ale také cenné přátelství a vzájemnou podporu. Jsme si jisti, že se příští rok vrátíme ještě silnější a odhodlanější bojovat o první místo. Gratulujeme všem hráčům a týmu za skvělý výkon a děkujeme všem, kteří přispěli k úspěchu tohoto úžasného sportovního dne. Děkujeme.