Indiáni z 2. A

26. 6. 2023

Zakončení celoročního indiánského projektu

Celý školní rok naše druháčky provázel projekt INDIÁNSKÁ STEZKA. Na začátku roku si zvolili indiánská jména. Motivací jim bylo získávání peříček.

Poslední závěrečné putováním bylo za devatero pírky - INDIÁNSKÉ MOUDROSTI (moudrost, důvěra, znalost přírody, spolupráce, lov, mrštnost….) Děti teď už vědí, co vyprávěl Kalumet, co je týpí, totem nebo jak chránit přírodu. Měli i svou indiánskou píseň. Byl to prima školní rok a teď už hurá na prázdniny a třeba i s indiánskou písničkou. (K vidění a slyšení na FB školy.)

Mgr. Ivana Sixtová

učitelka 1. stupně