Vánoční ZOO

20. 12. 2023

2.A a 3.C strojíme vánoční stromek v ZOO

Ranní obloha vykouzlila nádherné červánkové beránky a my už věděli, že se dnešní den vydaří. Pohodlný autobus nás veze směr Dvůr Králové nad Labem – ZOO. Nejprve svačinka v útulné restauraci, která je otevřena prozatím pouze pro nás a pak už nás čeká nevšední program ve vánočně vyzdobené ZOO. Druháci mizí v pavilonu hmyzí říše, kde se osobně seznamují s želvou, pagekonem řasnatým a hadem – korálovkou. Třeťáci mají zatím možnost zkoumat ostatní zvířata, která jsou většinou ubytována v uzavřených pavilonech anebo se můžou vyřádit na obřím hřišti s různými prolézačkami. Poté výměna a program stále jede dál na plné obrátky. Krmení žiraf a možnost pohlazení je neskutečným zážitkem nejen pro děti, ale i pro dospělé. Velmi děkujeme panu Kubíkovi, který se postaral o úžasnou a nevšední akci pro naše děti. I my jsme přispěli k vánoční atmosféře malým dárkem ve formě zvířátek z přírodnin (sloník a sovička).

Mgr. Petra Pavlů

učitelka 1. stupně

Mgr. Soňa Mědílková, DiS.

pedagogická asistentka

Mgr. Dagmar Kyselová