Vyhlášení sběru papíru a elektroodpadu

Přepis školního hlášení M. K. a J. H. z 9. B:

Máme tu informace o výsledcích ze sběru papíru.

Musíme opravdu říct, že se nasbíralo nějakých těch pár tun.

A to celkově 13 tun a 672 kilo. Proto prosíme, aby se zástupci za chvíli vyjmenovaných tříd dostavili o velké přestávce před knihovnu, kde si slavnostně převezmou cenu.

To jsou třídy:

H: 4. C, která se umístila na 5. místě
M: Třída 4. A, které patří 4. místo
H: Bronzové místo získala třída 3. D
M: Stříbrné místo patří třídě 4. B
H: A na vítězném 1. místě je třída 2. A

Ale nemáme tu jenom nejlepší sběrače, jsou tu i jednotlivci, které také zveme, aby se dostavili též o velké přestávce před knihovnu.

Konec citátu.

Takže jsme se o velké přestávce sešli před knihovnou a prvních pět tříd podle průměru na žáka bylo podarováno sladkou odměnou, viz obrazová příloha.

Nejlepší tři jednotlivci pak byli odměněni věcnými cenami.

Nejlepší sběrač dostal tablet!

Podobně bude probíhat i připravovaný sběr, který proběhne na podzim. Budememe se těšit na další úspěšné přispěvatele.

Děkujeme sekci zahraničních projektů za sponzorské dary, děkujeme všem pomocníkům a zejména třídě 9. B, která má největší zásluhu na hladkém průběhu této akce.

Za organizační štáb.

Honza Hošek 9. B