Dotazník

Vážení rodiče a žáci

přicházíme počtvrté za Vámi, neboť nás opět bude zajímat Váš názor na školu. Rádi bychom se dozvěděli, jestli jste spokojení,  co se vám líbí či co si přejete. Nabízíme vám, abyste z klidu svého domova vyplnili dotazník, který nám pomůže „změřit", jak funguje naše škola.

Na otázky odpovídáte prostřednictvím internetu na adrese:

Nejprve se přihlásíte pomocí jména a hesla, jež Vám přinesou děti ze školy. Po kliknutí můžete vyplnit svůj e-mail (není nutné), dále si vyberete odkaz Sociometrie, poté si vybíráte Klima školy z pohledu rodiče/žáka. Přečtěte si instrukce a můžete odpovídat. Upozorňujeme na to, že dotazník je určen jak pro rodiče, tak pro žáky školy, záleží na tom, kdo se do prostředí přihlašuje

Podrobné návody pro rodiče a žáky připojujeme:

Návod pro žáky

Návod pro rodiče

Dotazník je krátký, vyplnění nezabere mnoho času. Celkové výsledky zveřejníme.
Na závěr jen doplňujeme, že do dotazníků se sice přihlašujete jménem a heslem, ale odpovědi jsou rozděleny jen podle tříd, nikoli podle konkrétních jmen. Chceme ctít anonymitu odpovědí.

Uzávěrka dotazníku je stanovena na 30. června 2017.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na Vaše odpovědi.

Mgr. Petr Horčička

Petr Horčička