Sportovní soustředění tříd 6.A a 7.A - Bischofstein

Od 2. do 6. června proběhlo letní soustředění sportovních tříd 6.A a 7.A.
V pondělí žáci absolvovali výstup na Sněžku. Od úterý do čtvrtka stanovali na Bischofsteinu. Děti
si zkusily slaňování, pádlování a běžely orientační závod. Večer podrobily zkoušce svou odvahu
při stezce odvahy.  Soustředění bylo zakončeno v pátek na Dolcích trojbojem (plavání, běh, střelba
ze vzduchovky).
Orientační závod vyhrála dvojice Dudek a Poliak Š., druzí byli sourozenci Krákorovi, třetí Kudrna P. a Žemlička F..
Výsledky pátečního trojboje:   - dívky:  1. Hradecká T.
                                                       2. Hradecká J.
                                                       3. Bartůňková A.
                                                      - chlapci 6. třída: 1. Mach L.
                                                                               2. Šmíd J.
                                                                               3. Hrnčíř J.