Objednávky jídel a jídelníčky

V naší školní jídelně...

V naší školní jídelně jsou všichni vítáni,
zdravé chutné jídlo je vždy k dostání
a k tomu možnost vybrat příděl
z více druhů jídel.

Vaříme chutně, jíme zdravě

• Školní kuchyně je vybavena moderním vybavením. Pracovní prostředí je na vysoké úrovni, splňuje náročné hygienické požadavky. Skladba jídelníčku je pestrá a plně odpovídá požadavkům zdravé výživy.
  • Při výběru potravin k přípravě pokrmů využíváme nabídku regionálních dodavatelů. Pěstujeme v žácích návyky ke zdravému životnímu stylu.
  • Poskytujeme pro naše žáky i dietní stravování a dle platné legislativy uvádíme u všech pokrmů alergeny. Spolupracujeme při sestavování jídelníčku s výživovovu poradkyní.
  • V rámci hlavní činnosti připravujeme stravování pro žáky a zaměstnance školy, v rámci doplňkové činnosti zajišťujeme obědy pro zájemce z řad veřejnosti. Vaříme pro široký okruh strávníků: od nejmenších šestiletých, až po seniory.
  • Kvalitní, chutná a dobře stravitelná jídla připravená z prvotřídních denně čerstvých surovin bez použití chemicky konzervovaných polotovarů a koncentrátů.
  • Ve školní kuchyni obsluhuje příjemný personál.

Platby za obědy

• Pouze bezhotovostní platby na účet 35-257 340 3359 / 0800
  • Variabilní symbol získáte v kanceláři školní jídelny nebo na portálu iCanteen. Nepoužívejte při zadání rodné číslo žáka. Platby jsou přiřazovány k variabilnímu symbolu, každý žák má svůj jedinečný variabilní symbol.
  • Při nespárovaných platbách se vrací platba zpět na účet odesílatele.
  • Přeplatky za stravné žádejte přes e-mail horcickova@zskomtu.cz nebo prostřednictvím Obecné zprávy v prostředí elektronické žákovské knížky Komens.
  • Na pokrytí výdajů za měsíční obědy pro žáky dostačuje většinou 700 Kč.
  • Platby převádějte vždy do 20. dne předchozího měsíce.

Odhlašování stravy

• Strávníci mají možnost odhlašovat stravu osobně, e-mailem, telefonicky  (499 811 196)
  • Vždy den předem, případně do 7.00 hod ráno na stávající den – pouze na záznamník.
  • V průběhu roku jsou automaticky odhlašovány státní svátky, ředitelská volna a školní prázdniny.
  • Neodhlášené obědy propadají bez náhrady.