Objednávky jídel a jídelníčky

V naší školní jídelně...

V naší školní jídelně jsou všichni vítáni,
zdravé chutné jídlo je vždy k dostání
a k tomu možnost vybrat příděl
z více druhů jídel.

Vaříme chutně, jíme zdravě

• Školní kuchyně je vybavena moderním vybavením. Pracovní prostředí je na vysoké úrovni, splňuje náročné hygienické požadavky. Skladba jídelníčku je pestrá a plně odpovídá požadavkům zdravé výživy.
  • Při výběru potravin k přípravě pokrmů využíváme nabídku regionálních dodavatelů. Pěstujeme v žácích návyky ke zdravému životnímu stylu.
  • Poskytujeme pro naše žáky i dietní stravování a dle platné legislativy uvádíme u všech pokrmů alergeny. Spolupracujeme při sestavování jídelníčku s výživovovu poradkyní.
  • V rámci hlavní činnosti připravujeme stravování pro žáky a zaměstnance školy, v rámci doplňkové činnosti zajišťujeme obědy pro zájemce z řad veřejnosti. Vaříme pro široký okruh strávníků: od nejmenších šestiletých, až po seniory.
  • Kvalitní, chutná a dobře stravitelná jídla připravená z prvotřídních denně čerstvých surovin bez použití chemicky konzervovaných polotovarů a koncentrátů.
  • Ve školní kuchyni obsluhuje příjemný personál.

Platby za obědy

• Pouze BEZHOTOVOSTNÍ PLATBY na účet 35-257 340 3359 / 0800
  • Variabilní symbol získáte při přihlášení do školní jídelny. NEpoužívejte při zadání rodné číslo žáka. Každý žák má svůj jedinečný variabilní symbol.
  • Při nespárovaných platbách se vrací platba zpět na účet odesílatele.
  • Přeplatky za stravné žádejte přes e-mail horcickova@zskomtu.cz nebo prostřednictvím Obecné zprávy EduPage. NELZE VYPLÁCET HOTOVĚ.
  • Na pokrytí výdajů za měsíční obědy pro žáky dostačuje většinou 800 - 850 Kč dle věkové kategorie žáka.
  • Platby převádějte vždy do 20. dne předchozího měsíce. Např. v srpnu platíte na září.
  • Ceník za obědy od 1. 1. 2024 (obědy kategorie 7-10 let 37,00 Kč; cca 20 obědů / měsíc).

Odhlašování stravy

• na portálu zde,
  • na terminálu v jídelně (max. den předem)
  • nebo telefonicky / záznamník  +420 499 811 196 (max. do 7:00 odhlašovaného dne). NIKOLI E-MAILEM.
  • Automaticky odhlašovány státní svátky, ředitelská volna a školní prázdniny.
  • Neodhlášené obědy propadají bez náhrady.
  • V době nemoci neodhlášené obědy jsou účtovány od 2. dne absence (dle vyhlášky) jako oběd cizího strávníka ve své kategorii (cena pro kategorii 7-10 let = 85,00 Kč).
  • V případě, že nestihnete odhlásit včas, můžete dát svůj oběd do burzy (přes přihlašovací portál), kde si jej může koupit jiný žák.

Důležité informace

• návod na využití portálu iCanteen zde

Čipy

• obdrží budoucí prvňáčci od třídního učitele
  • noví žáci si zakoupí ve školní jídelně u okénka za 30,00 Kč.