Projekty a granty

8. 5. 2022

Lego Boost

26. 2. 2022

Využití robotů, tabletu a notebooku ve výuce

Pro-Bot autíčko

26. 2. 2022

Programování robotického auta Pro-Bot

Národní plán doučování

2. 2. 2022

Informace o Národním plánu doučování

10. 10. 2021

Digitální svět made in Komenda

8. 9. 2020

Informace o projektu s podporou KÚ KHK, který přinesl do školy zajímavý počítačový program do výuky

13. 6. 2021

Čerstvý vítr z hor

2. 9. 2020

Projekt vytvořil celorepublikovou síť škol, které pustí čerstvý vítr v oblasti SC5 a) do okolních škol, které sdílely zkušenosti, spolupracovaly a inspirovaly se s využitím ťubíků i dalších výstupů projektu.

Malí programátoři

5. 10. 2020

Erasmus+ projekt navazující na projekt Ozoboti vyprávějí, zaměřijící se na úvodní programátorské krůčky dětí na prvním stupni.

Šablony III.

2. 9. 2020

Aktivity jsou zaměřeny na osobnostně profesní rozvoj pedagogů a zvyšování kvality vzdělávání v základních školách prostřednictvím sdílení zkušeností pedagogů, spolupráce s odborníky z praxe,  a na pomoc školám při společném vzdělávání žáků, a to možností personálního posílení o školního psychologa, speciálního pedagoga.

DigiTU - DigiTAM

2. 9. 2020

Projekt vychází ze zkušeností žadatele s tvorbou sítě spolupracujících škol se zaměřením na šíření příkladů dobré praxe mezi ostatní zapojené školy. Podporuje propagaci inovativních metod výuky za pomoci digitálních technologií a předávání zkušeností mezi pedagogy.

IROP

2. 9. 2020

Cílem projektu bylo zvýšení kvality a dostupnosti infrastruktury pro vzdělávání a celoživotní učení s vazbami na klíčové kompetence a budování bezbariérovosti.

nastavení