Příprava na přijímací zkoušky z matematiky v roce 2021/22

Cvičení z matematiky ( příprava na přijímací zkoušky ) v tomto školním roce 2021 /22 bude probíhat u Mgr.Růžičkové a RNDr.Rusové každé pondělí od 14 hodin, a to již od října až do dubna.

Příprava na přijímací zkoušky z matematiky neboli Cvičení z matematiky probíhá na naší škole již tradičně. Náplní cvičení je zopakování základních témat v matematice na 2. stupni a nácvik testů CERMAT, které jsou u přijímaček zadávány. Na cvičeních také probíráme strategii řešení celého testu tak, aby budoucí studenti dosáhli co nejvyššího počtu bodů. Součástí Cvičení z matematiky je i zadání několika testů „naostro“ s následným rozborem a vyhodnocením.

Cvičení z matematiky je kroužek a cena je 800 Kč za celé období.  (Žák podá přihlášku a poté obdrží informace a složenku).  Docházka je evidována a nepřítomnost se omlouvá jako při výuce. Žáci budou pracovat mj. v pracovním seště Tak Tik Přijímačky vpohodě (sešit objednává škola, rodiče obdrží složenku).

Cvičení z matematiky : Mgr. Zuzana Růžičková (ruzickova@zskomtu.cz) a RNDr. Eva Rusová (rusova@zskomtu.cz)

Mgr. Zuzana Růžičková

učitelka a metodik matematiky