Příprava na přijímací zkoušky z matematiky v roce 2020/21

Příprava na přijímací zkoušky z matematiky neboli Cvičení z matematiky probíhá na naší škole vždy od října do dubna (do přijímaček).  Náplní cvičení je zopakování základních témat v matematice na 2. stupni a nácvik testů CERMAT, které jsou u přijímaček zadávány. Na cvičeních také probíráme strategii řešení celého testu tak, aby budoucí studenti dosáhli co nejvyššího počtu bodů. Součástí Cvičení z matematiky je i zadání několika testů „naostro“ s následným rozborem a vyhodnocením.

Cvičení z matematiky je kroužek a cena je 800 Kč za celé období.  (Žák podá přihlášku a poté obdrží informace a složenku.)  Docházka je evidována a nepřítomnost se omlouvá jako při výuce.

Cvičení z matematiky ve školním roce 2020/21 povedou Mgr. Zuzana Růžičková (ruzickova@zskomtu.cz) a RNDr. Eva Rusová (rusova@zskomtu.cz)

Mgr. Zuzana Růžičková

metodik matematiky