Cizí strávníci

Objednávky jídel a jídelníčky

Ceník obědů

Ceník obědů platný od 1. 1. 2024

Pokladní hodiny kanceláře školní jídelny
  • pondělí - pátek  od 10.30 – do  14.00 hod
  • telefonní číslo 499 811 196 slouží také jako záznamník pro odhlašování stravy.
Obědy pro veřejnost
  • od  11.00 do 11. 30 hod
  • vstup do budovy je povolen  pouze v ochranné roušce
  • do skleněných nádob se strava nevydává.
Přihlášení stravy
  • nový cizí strávník se přihlásí ke stravě u okénka kanceláře školní jídelny (dále jen ŠJ) v době pokladních hodin,
  • zde si zakoupí čip (za 30 Kč) k vyzvedávání objednané stravy,
  • první platbu provede v hotovosti a další platbu stravného provede dle domluvy.
  • další platby lze platit hotově, bezhotovostně a to jednorázově i trvale.
Odhlašování stravy
  • strávníci mají možnost odhlašovat stravu osobně, e-mailem, telefonicky  (499 811 196),
  • vždy den předem, případně do 7.00 hod ráno na stávající den – pouze na záznamník,
  • v průběhu roku jsou automaticky odhlašovány státní svátky, ředitelská volna a školní prázdniny,
  • neodhlášené obědy propadají bez náhrady.
Jídelní lístek
  • jídelníček je s předstihem k dispozici na iCanteen
  • dále je dostupný na PC – Boxu u kanceláře ŠJ a zároveň vyvěšen na nástěnce kanceláře ŠJ.
Důležité dokumenty

Přihláška ke stravování