Charakteristika školy

Škola je veřejností povětšinou považována za moderně vybavenou vzdělávací instituci s tradičně rozšířenou výukou sportovních tříd a individuálním podporujícím přístupem.

Ve své více než šedesátileté historii jsme vychovali řadu reprezentantů, ale také slušných občanů naší republiky. Rozvíjíme spolupráci s četnými sportovními oddíly a kluby.

Nabízíme kvalitní vzdělávání, alternativní přístupy, individuální pedagogické inovace a hledání řešení dle potřeb žáků a školy.

Rozvíjíme dovednosti žáků prostřednictvím širokého spektra aktivit a činností. Dopoledne často realizujeme projektové dny, mimoškolní aktivity a sportovní kurzy. Odpoledne nabízíme různé formy zájmového vzdělávání ve školní družině a klubu nebo ve školních kroužcích.

Na vysoké úrovni udržujeme vzájemné vztahy s veřejností. Škola se prezentuje při četných příležitostech jako jsou vzdělávací projekty, významná výročí, přehlídky a přednášky. Obraz o dění přenášíme prostřednictvím moderních médií, digitálních technologií a propagačních ploch v centru města.

Prezentace školy

Prohlídka pro prvňáčky