Den Off-line

Vážení rodiče,

v pátek 5. 2. se naše škola vrátí o dvacet let do doby, kdy ještě nebyly mobilní telefony, počítače a internet. Chceme tím ukázat našim dětem, jak moc jsme všichni závislí na moderních vymoženostech a že to kdysi šlo i bez nich. Ve škole nebudou fungovat počítače a nikdo nebude mít mobilní telefon. Vás, milí rodiče, bychom chtěli poprosit o podporu a pomoc v tom, že vaši ratolest do školy pošlete bez tabletu či telefonu. Věříme, že jeden den v roce půjde zařídit tak, že se bez mobilního telefonu a internetu obejdeme. Zároveň Vás upozorňujeme, že se do školy dovoláte v případě nutnosti pouze na pevnou linku.

Pokud vydrží Vaše dítko celý den, tzn. ne jenom ve škole, ale i doma!!!, bez počítače a mobilního telefonu a vy napíšete potvrzení na předtištěný formulář, že to tak opravdu bylo, který pak odevzdá třídnímu učiteli do 12. 2. 2016, dostane za tento hrdinský počin odznak ze speciální off-line edice a certifikát na věky stvrzující statečnost vašeho potomka.

Děkujeme za pochopení a podporu.

více na http://www.offlineday.eu

Oddělení ICT