Den otevřených dveří 2015

Den otevřených dveří proběhl 15. 12. 2015.   V rámci vánočních dílen si hosté mohli zhotovit různé výrobky s vánoční tematikou např. třpytivé ozdoby z korálků, voňavé pomeranče, perníčky, či ozdoby z netradičních materiálů. V nejvyšších patrech si děti i dospělí pohráli s novým programovacím legem, seznámili se s  3D tiskárnou a potěšili se pohledem na výtvarné práce žáků školy. Dále si prohlédli vkusně uspořádanou výstavku přírodovědných pomůcek, účastnili se prezentace jazykových hodin i zábavných chemických pokusů. Po ukončení dílniček následoval program venku, zahájený kroužkem hry na kytaru pod vedením Ivany Sixtové. Po slavnostním rozsvícení stromečku se rozezněly koledy a vánoční písně pěveckého sboru školy pod taktovkou Hany Benešové. Příjemnou atmosféru podtrhla vůně vánočního punče a orloj tajemně se míhající za okny.

DALŠÍ FOTKY

ROBOTI A 3D TISKÁRNA