Skončila školní florbalová liga

Konec školního roku doprovázelo vyhlášení celoroční soutěže ve florbale. Soutěž byla rozdělena do 2 samostatných celků. V extralize soutěžily 6. a 7. ročníky, superligu pak hrály 8. a 9. ročníky. Přestože se zápasy konaly vždy v brzkých ranních hodinách před vyučováním, žáci se vždy dostavili a s velkým nasazením se poprali o vítězství. Přináší proto pár fotek ze slavnostního vyhlašování. Konečné pořadí je následující: Superliga 1. místo 9. A, 2. místo 8. C, 3. místo 8. A. Nejlepším střelcem superligy byl Radek Kryl z 9. A. Extraliga 1. místo 7. C, 2. místo 7. A, 3. místo 6. A. Nejlepším střelcem extraligy byla Tereza Karlecová ze 7. A.

Vítězům blahopřejeme! Zvláštní poděkování patří rozhodčím - paní učitelce Juhászové, panu řediteli Horčičkovi a vedoucímu akce Vladimíru Šlofarovi.

Monika Krejčí