Postup do republikového finále v přespolním běhu

1. října organizovala naše škola na Para dráze v Trutnově okresní kolo v přespolním běhu.
Zúčastnila se ho čtyři družstva - mladší a starší žáci a mladší a starší žákyně. Všechna družstva postoupila do krajského kola, které proběhlo 9. října v Nové Pace. Ani zde si naši běžci nevedli špatně. Chlapci obou kategorií obsadili třetí místo, starší dívky skončily druhé a mladší dívky vyhrály, a postoupily tak do republikového finále v Hradci Králové.

Složení družstev:
Kategorie III. CH - mladší žáci: Houdek K., Kašpar D., Fišer V., Bednář M., Richter F., Ferkl R.
Kategorie III. D - mladší žákyně: Leblochová J., Fuchsová T., Beierová  K., Horáčková K., Seifertová A.,
                                            Hůlková V.
Kategorie IV. CH - starší žáci: Pour R., Horčička V., Hrnčíř J., Mach L., Kudrna P., Šmíd J.
Kategorie IV. D - starší žákyně: Hradecká T., Hradecká J., Bartůňková A., Hrochová Z., Bydžovská K.

Děkujeme za reprezentaci a budeme držet palce mladším dívkám 22. října 2015 „na republice".

Ivana Juhászová