Nadační fond Ámos

Dobrý skutek

V nouzi Ti dá radu každý dobrý přítel, ale málokterý Ti dá pytel mouky. (Friedrich Logau)

Přemýšleli jste dnes o tom, co dobrého, užitečného nebo správného jste poslední dobrou udělali? Nabízíme Vám možnost, jak pomoci na místě, kde je to opravdu potřeba, neboť - věřte nevěřte - školství je stále místem, které potřebuje pomáhat.

Naše moderní škola může svým žákyním a žákům nabídnout mnoho příležitostí pro využití školního či volného času. Jenomže každá taková nabídka je bohužel podmíněna materiálními potřebami, které nelze splnit všem.

Rádi bychom učinili děti šťastnými, neboť jsou naší minulostí, přítomností i budoucností. Děti jsou společným snem, který se naplní jen tehdy, pokud přestaneme snít a začneme něco dělat. Pomozte nám pomáhat, ať děti přicházejí do Základní školy, Trutnov, Komenského 399 s nadějí, že tady jim bude někdo naslouchat, někdo je bude doprovázet a někdo jim poradí, kam se mají životem vydat.

Děkujeme za každou pomoc a důvěru, které nám svěříte. Obrátit se na nás můžete na níže uvedených kontaktech.

a) statut Nadačního fondu
b) Výroční zprávu Nadačního fondu
c) Vzor darovací smlouvy
d) Zápis z jednání správní rady