Naši žáci reprezentovali školu na BusinessDay 2014

Naši žáci 9.ročníku měli možnost při BusinessDay 2014 při pěti různých úkolech předvést své znalosti a dovednosti z oblasti prezentace a finanční gramotnosti. Soutěž byla velmi zábavná a kromě teoretických znalostí byla zaměřená také na umění prezentovat. Soutěž organizuje CSA Trutnov (bývalá Podnikatelská škola) a do poroty soutěže zde usedají zástupci banky, médií či hospodářské komory. Náš tým ve složení Kristýna Dvořáková, Kája Bekrová, Bert Ondráško, Jolča Ládová a Martin Dostál museli např. během necelé hodiny vymyslet reklamu na přepravní box a tu pak  před všemi a hlavně před porotou, předvést.  /Na www stránce  http://www.youtube.com/watch?v=EMvPRa0GNX0&feature=youtu.beh  je možno shlédnout sestřih tří nejlepších reklam. / Kromě toho soutěžili s ostaními osmi týmy ve znalostech o české a cizí měně nebo v různých propočtech kolem rozpočtu domácnosti. Protože jsme v soutěži O nejlepší business tým, která běží již třetím rokem, byli oproti ostatním nováčky, na medailové umístění jsme si zatím nesáhli, ale příští ročník se určitě už o nějakou medaili pokusíme.

Zuzana Růžičková