Věnuj mobil

Od ledna 2013 startuje už III. ročník soutěže Věnuj mobil a vyhraj výlet pro svou třídu, který pořádá Recyklohraní ve spolupráci se společností Asekol a partnerem společností T-Mobile Czech Republic, a.s.

Cílem soutěže je podpora sběru, opětovného využití a recyklace mobilních telefonů a navazuje na velmi úspěšný I. i II. ročník z loňského školního roku. Během uplynulých ročníků zúčastněné školy odevzdaly téměř 65 tisíc vysloužilých mobilních telefonů. Telefony, které bylo možno repasovat, byly předány jako dar občanskému sdružení Život dětem, zbylé prošly recyklací.

III. ročník soutěže Věnuj mobil a vyhraj výlet pro svou třídu bude probíhat od 1. 1. do 28. 2. 2013.

1. místo - zážitkový víkendový pobyt v České republice pro jednu třídu (30 žáků) dle výběru výherce,
2. místo - jednodenní zážitkový výlet pro jednu třídu (30 žáků) dle výběru výherce,
3. místo - vstupenky na akci pro třídu (30 žáků) dle výběru výherce

Výsledky soutěže budou vyhlášeny do konce března 2013.

Lenka Jírová