Výsledky školního a okresního kola Zeměpisné olympiády

Výsledky Zeměpisné olympiády

V Zeměpisné olympiádě se školního kola zúčastnilo celkem 21 žáků. Soutěž se skládala ze tří částí: práce s atlasem, test teoretických znalostí a praktická část.
Vždy první dva nejúspěšnější z kategorie nás reprezentovali v okresním kole, které se konalo 26. 2. na Gymnáziu ve Dvoře Králové. Nejlépe si vedl L. Wenke, obsadil 3. místo. Ostatní reprezentanti dosáhli též skvělých výsledků. Děkujeme za pečlivou přípravu a úspěšnou reprezentaci školy.

Výsledky okresního kola Zeměpisné olympiády:

6. třídy (z celkového počtu 24 účastníků): Oliver Götz 7. místo, J. Zelenka 20. místo
7. třídy (z celkového počtu 20 účastníků): L. Wenke 3. místo, A. Bímanová 9. místo
8. - 9. třídy (z celkového počtu 23 účastníků): O. Tureček 5. místo, A. Svoboda 12. místo

Výsledky školního kola Zeměpisné olympiády:
6. třídy
1. Oliver Götz 6.B