Výsledky závodů ve sportovním lezení – podzim 2013

Na podzim roku 2013 se žáci naší školy a členové YETTI clubu průběžně účastnili závodů ve sportovním lezení. Zde vám přinášíme některé výsledky:

19.10. proběhl v Písku závod Český pohár (nejvyšší soutěž ve sportovním lezení) a současně Mistrovství ČR.

Pavel Adam (8.A) obsadil 3. místo

Kevin Výrostko (7.A) obsadil 4. místo

26.10. se konal další (a v tomto roce již poslední) závod Českého poháru. Tentokrát jeli závodníci do Chocně.

Pavel Adam (8.A) a Kevin Výrostko (7.A) si jen vyměnili svá umístění.

Celkové umístění našich žáků v Českém poháru za rok 2013:

3. Pavel Adam (8.A)

4. Kevin Výrostko (7.A)

6. Filip Žemlička (7.A)

8. Bartoloměj Wiležinský (9.A)

Závody ve sportovním lezení se uskutečnily také u nás ve škole. 9.11. proběhl regionální Tendon Cup, což je druhá nejvyšší soutěž ve sportovním lezení. A jak se umístili někteří naši žáci?

Kategorie D:  1. Petr Salaj (4.C)

Kategorie C:  1. Kevin Výrostko (7.A)

2. Daniel Šmétka (7.A)

Kategorie B:  4. Alžběta Pecenová (9.A)