Lyžařský kurz 8. B

11. 3. 2023

8. B lyžovala v Dolním Dvoře

Na přelomu měsíců února a března (konkrétně od 27. února do 3. března 2023) odjela ta statečnější část třídy 8. B na odložený lyžařský výcvik do Dolního Dvora. Všichni zúčastnění si užili skvělý týden plný nejen samotného lyžování, ale také nácviku správné lyžařské techniky,  hrátek na lyžích, cvičení na ukulele, večeních besed o pohybu a chování se na horách a nechyběly ani tematické filmy.

Skvělé ubytování přímo u sjezdovky a luxusní počasí příspěly k pohodovému průběhu celého kurzu. Velký dík za hladký průběh celé akce patří vstřícnému personálu hotelu Morava, přátelským vlekařům, oběma učitelům/instruktorům a ukázněným žákyním a žákům třídy 8. B.

A samozřejmě Krakonošovi :-)

Had

Mgr. Pavel Suchánek