Školní výlet 6. A

18. 6. 2021

Výlet 6. A do Českého ráje

Ve dnech 14. a 15. 6. 2021 žáci třídy 6. A, spolu s učitelkami Jitkou Semerákovou a Darjou Marzecovou, absolvovali  školní výlet v Jinolicích u Jičína.

Po příchodu do kempu (jeli jsme linkovými spoji) EDEN u Jinolických rybníků jsme se vydali na výšlap po Prachovských skalách, který jsme zakončili u turistické chaty. V pozdním odpoledni si děti užívaly možností sportovního vyžití přímo v kempu EDEN.

Během celého výletu nedošlo k žádným problémům, co se týká chování žáků, kolektiv se během poměrně krátké doby stmelil. To bylo hlavním cílem výletu.