Projekt Malí programátoři

8. 5. 2022

Program ERASMUS+

Ve dnech 1.5. - 6.5. 2022 proběhlo u nás poslední setkání žáků projektu Malí programátoři v rámci Erasmu +. Program byl od samého začátku našlapán aktivitami spojenými s programováním, ale i s prostorovým modelováním, 3D tiskem, ale i cestováním a poznáváním významných míst v okolí Trutnova. Cenné na celém projektu je to, že do aktivit a cestování jsou zapojeni žáci prvního stupně, kteří si zvykají na práci v mezinárodních týmech...

Díky za perfektní zajištění ze strany p. uč. Figerové, jejíž třída je v tomto roce do projektu nejvíce zapojena a samozřejmě našim slovenským hostům. Byli jste skvělí! Těšíme se na spolupráci při dalším výjezdu.