Krajské kolo ve florbalu

25. 1. 2023

Neporažení florbalisté z Komendy

Reprezentanti naší školy, kteří zvítězili v okresním kole, postoupili do dalších bojů. Čekalo je krajské kolo v Hostinném, kde si počínali na výbornou. Tým ve složení Barvínek J., Beran F., Bicek L., Čepelka M., Filípek D., Melichar P., Pluháček Š. a Zelenka J. prošel základní skupinou bez ztráty bodu a čekalo je semifinále. Semifinálový zápas byl velmi vyrovnaný, v základní hrací době skončil remízou a naše kluky čekaly nájezdy. Svými skvělými zákroky podržel tým brankář Štěpán Pluháček a neomylný byl při nájezdu Jindra Zelenka, který posunul KOMENDU do finále. K finálovému zápasu nastoupili naši kluci proti jmenovci - ZŠ Komenského z Hořic.  Musíme uznat, že soupeř byl v zápase lepší, tlačil nás, ale náš tým opět skvěle podržel gólman Štěpán. Nakonec se štěstíčko přiklonilo na naši stranu a gól Jakuba Barvínka finále rozhodnul.

Kluci postupují do kvalifikace MČR v Liberci a zahrají si tak s vítěznými týmy z Prahy a Libereckého kraje.

Děkujeme za skvělou reprezentaci školy a předvedené výkony.

Bc. Petr Havránek

učitel 2. stupně, Z, Tv