Školní ples 2013

ZŠ Komenského Trutnov letos opět pořádá Podzimní ples, který už se  stal trvalou součástí plesové sezony v Trutnově. Letos se uskuteční v pátek 29. listopadu od 20 hod. opět v našem kulturním stánku UFFO, a to ve spolupráci se školním Nadačním fondem Ámos, kam vždy tradičně putuje výtěžek tomboly.

Kromě taneční kapely, kterou letos bude LuckyBand z Hradce Králové, se více než kdy jindy představí  žáci a také někteří učitelé  školy. Opět zazpívá školní sbor se sólistkou p. učitelkou hudební výchovy a českého jazyka Hankou Benešovou, dále předvede své umění TeamGym, což jsou velmi úspěšné trutnovské gymnastky,  zatančí malí tanečníci z prvního stupně a své umění předvedou  v různorodém vystoupení s různými akrobatickými pomůckami i žáci druhého stupně. V předsálí své kousky bude předvádět Martin Kříž, který se zabývá mikromagií.

Vstupenky obdržíte v sekretariátu školy a v infocentru na Krakonošově náměstí.

Kateřina Klimešová