Noc ve škole

Ve škole občas nebývá klid ani v noci. Ze dne 27. na 28. října přespávala třída 6. C pod vedením paní učitelky Černé ve škole. Co všechno zažili, si můžete přečíst ze zpráv dvou jejich žáků.

Třída 6. C spala ve škole v nové družině. Hrály se různé hry, ale byly naučné, třeba Tunelování, Popis obrázku, Dobro a zlo a vše směřovalo k Chůzi důvěřivosti. Ve hře Tunelování šlo o spolupráci, u Popisu obrázku šlo o komunikaci a ve hře Dobro a zlo šlo o to, že nemůžeme brát toho druhého za zlého nebo dobrého. Při Chůzi důvěry se šlo ze třídy 9. D po dvojicích do šatny. Až se došlo na konec, tak mohl vyjít další. Jeden měl zavázané oči, druhý navigoval. Byla tma, ale schody byly rozsvícené. K večeři byla pizza a k snídani jsme připravili vánočku, čaj a závin." (Lukáš Filípek, 6. C)

Naše třída 6. C spala ve škole. A měli jsme i večeři, takže jsme nemuseli večeřet doma (k večeři jsme měli pizzu). Paní učitelka nám přichystala nějaké hry (Tunelování, Dobro a zlo). Paní učitelka nám přichystala i stezku důvěry. To je to, když má jeden zavázané oči. Druhý je zase měl otevřené. Šli jsme úplně od shora až k šatnám. Trvalo asi do půlnoci, než všichni přišli. Potom jsme všichni museli do spacáku, abychom byli vyspaní. Ráno jsme šli na snídani a potom balit spacáky. No a ještě jsme museli uklízet. V 10 hod. si pro nás přijeli rodiče. Byla to krásná noc ve škole." (Jiří Ondráček, 6. C)

Klára Černá