Přírodovědný klokan 2015/2016

I tento rok všichni žáci osmých a devátých tříd naší školy řešili Přírodovědného KLOKANA.

Celkem se do letošního ročníku zapojilo 139 žáků, tedy o jednoho méně, než minulý rok.

Absolutně nejlepší byly Karolína Kavánová z 9.C a Nathaly Sarah Kornfeldová z 9.A. Obě získali přes 80 bodů, což je řadí mezi elitu nejen na naší škole, ale v rámci celého soutěžního klání.

Malá zajímavost na závěr: přestože poměr chlapců a dívek v osmých a devátých třídách naší školy je 4:3, v první desítce nejlepších řešitelů jsou jen dva chlapci - Jakub Punčochář a Tomáš Poláček, oba z 9.C.

Mgr. Jan Geťko

Kateřina Klimešová