Dětský maraton World Marathon Challenge

Dne 19.9.2019 se žáci naší školy zúčastnili dětského maratonu World Marathon Challenge v Trutnově. Třicetičlenné týmy dětí běžely štafetovým způsobem maratonskou vzdálenost 42,195 metrů. Závodníci si předávali štafetový kolík vždy po 200 metrech, každý závodník tedy absolvoval celkem 7 úseků štafety (celkem 1 400 m).

Naši závodníci v konkurenci 6 základních škol skončili na fantastickém druhém místě.

Za vzornou reprezentaci školy děkujeme jmenovitě:
Jakubu Barvínkovi, Matyáši Burýškovi, Tomáši Nesládkovi, Mikuláši Shornému, Natálii Krejčí, Anetě Prokopové, Pavlu Melicharovi, Janě Hůlkové, Dianě Limberské, Davidu Metlickému, Sašovi Síčovi, Lukáši Wenkemu, Anne Topalovské, Petru Topalovskému, Adéle Plecháčová, Nikole Bábikové, Andree Doubicové, Michaelu Leierovi, Jiřímu Matoulkovi, Petru Řepkovi, Ondřeji Frejvaldovi, Nele Hammerschmiedové, Aleně Ježkové, Jiřímu Matyskovi, Jakubu Urbancovi, Veronice Drahníkové, Janu Plívovi, Michalu Smičkovi, Matěji Škodovi, Danu Stirratovi, Emě Shorné.

Jitka Daňková

Ivana Juhászová