Lyžařský kurz 7.C

30. 3. 2022

Velká Úpa

Lyžařský kurz 7.C ve Velké Úpě proběhl pod vedením Martina Macka a Václava Fišera od 12. 3. do 17. 3.

Lyžák jsme začali příjezdem autobusu do Velké Úpy a procházkou 1,8 km na chatu Horský ranč. Zavazadla nám naštěstí vyvezla čtyřkolka. Po celý týden bylo poměrně hezké počasí a svítilo slunce. Jenom ve středu byla mlha a špatné podmínky pro lyžování - těžký sníh. Asi polovina třídy se naučila základy na lyžích i na běžkách, ostatní už lyžovat uměli celkem dobře. Chodili jsme na vlek jménem Pěnkavčí vrch. Lyžák si celá třída náramně užila.

za 7. C  Kateřina Kubíčková a Amélie Žďárská