Lyžařský výcvik 7. B Benecko

11. 3. 2023

Lyžařský kurz 7. B - Benecko 2023

Lyžařský výcvik na Benecku byl pro 7. B ve znamení parádního počasí, dostatku sněhu, fajn jídla a hlavně lyžování. Třída si vyzkoušela jak běžky, tak sjezdovky, někteří i snowtubing a také jízdu na krátkých lyžích zvaných snowblady. Hotel Krakonoš v srdci Benecka poskytl od 26. 2. do 2. 3. dobré zázemí pro 19 lyžařů a 3 zdatné instruktorky.

Hned v pondělí dokázali všichni včetně úplných začátečníků jezdit na vleku nahoru a zatáčet při sjezdu dolů. V úterý už velká část účastníků zájezdu zvládla sjezd nejdelšího zdejšího kopce pod sedačkou Kejnos. Středa byla ve znamení běžek, kdy si všichni vyzkoušeli klasiku i bruslení na lyžích a většina sjela na běžkách i táhlý kopec z vrcholu Žalý. A také si ve středu stačili někteří oblíbit zdejší atrakci zvanou snowtubing, což je sjezd ve sněžném korytě na nafukovacím kruhu. Ve čtvrtek jsme vyzkoušeli dělat hada, piruetu nebo jízdu pozpátku na krátkých lyžích snowbladech a také jsme si poměřili síly ve slalomu.


Výcvik 7. B se tak určitě dá označit za velmi podařený a slunečné počasí po celý týden za dobře objednané :-) 

Za hladký průběh výcviku děkuji třídní učitelce Lence Jírové a instruktorce Ivaně Juhászové.
Vedoucí kurzu Zuzana Růžičková. Skol !

Mgr. Lenka Jírová

učitelka 2. stupně, Př, Z

499 829 686

Mgr. Ivana Juhászová

učitelka 2. stupně Tv, Ov, D

499 829 679

Mgr. Zuzana Růžičková

učitelka 2. stupně M, Př

499 829 686

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

nastavení