9. D na Jizeře

17. 5. 2023

Zkrácený vodák v Českém ráji

První tři dny nového týdne (od 15. do 17. května 2023) trávila "menší polovina" třídy 9. D v Malé Skále.

Kromě základů plavby na raftu byla na programu například i jízda na koloběžkách a nechyběly ani výlety do okolí nebo večerní bowling.

První den se skupina prošla přes skalní vyhlídku Českých bratří na Sokolí vrch a pokochala se výhledem na Suché skály. V úterý na raftech dojeli přes Zrcadlovou kozu do Dolánek a odtud zpět na koloběžkách do Malé Skály. Skvělé bylo večerní klání smíšených družtev v bowlingu. Třetí a poslední den deváťáci navštívili rozvalinu hradu Frýdštejn, na kterém se natáčela pohádka o princezně Jasněnce, a cestou zpět se stihli zastavit na zřícenině skalního hradu Vranov (Pantheonu). 

I přes nepříliš příznivé počasí - na koupání to fakt nebylo - jsme skoro nezmokli a výlet si řádně užili.

Mgr. Jana Fišerová

učitelka 2. stupně, Aj

499 829 681

Mgr. Vladimír Šlofar

učitel 2. stupně, Tv, M

499 829 690

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

nastavení