8. C v galerii města Trutnova

16. 5. 2023

Máš na míň! Vtip jako vedlejší produkt umělecké tvorby.

Galerie města Trutnova nalákala osmáky do svých prostor. Ti si v úterý 9. 5. z jedné hodiny výtvarné výchovy týdně udělali dvouhodinovku a vydali se za uměním z trochu jiného pohledu.

Po úvodním slovu galerijní pedagožky, které bylo trochu delší, než jsme čekali – mnozí z netrpělivců už přešlapovali a nemohli se dočkat – jsme byli vpuštěni do přemíry vtipů. Některé byly pro méně zdatné čtenáře trochu náročnější – hold dlouhé čtení, jiné byly naopak přístupnější – stručné, ale úderné.

Vtipy jsou vděčné téma, a tak není divu, že nás výstava všechny bavila i pobavila. Dokonce jsme byli namotivováni natolik, abychom si vlastní vtip zkusili vytvořit sami. A některým se opravdu povedl.

Mgr. Kateřina Friebelová

učitelka 2. stupně, Čj, Vv

499 829 670

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

nastavení