Charitativní sbírka Děti dětem pro azylový dům

14. 12. 2021

Ve středu a ve čtvrtek 15. a 16. prosince se budou ve vestibulu školy vybírat hygienické potřeby, trvanlivé potraviny, školní potřeby a přezůvky různých velikostí .

Charitativní sbírka Děti dětem

Vážení rodiče a milé děti!

V našem městě jsou děti i rodiče, kteří na tom nejsou tak dobře , jako většina z nás. Nemají střechu nad hlavou, a to z velmi různých důvodů, jsou ve složité finanční situaci a jsou rádi za každou pomoc. Naše škola se proto pro ně rozhodla teď před Vánoci uspořádat sbírku potřebných věcí, které zamíří do azylového domu v Poříčí. Dům spravuje společnost Most k životu (příspěvková organizace Města Trutnov), se kterou sbírku pořádáme.

Ve středu a ve čtvrtek 15. a 16. prosince se budou ve vestibulu školy  ráno od 7:30 hod, dále o velké přestávce a pak odpoledne od 14 do 15 hodin vybírat hygienické potřeby, trvanlivé potraviny, školní potřeby a přezůvky různých velikostí (potřeby a přezůvky v dobrém stavu mohou být i použité).

Darovat lze i vánoční dárek pro konkrétní dítě z azylového domu. Informace o přáních dětí získáte, když mi napíšete na email ruzickova@zskomtu.cz a domluvíme také způsob předání a převzetí daru.

Děkujeme za zájem o sbírku a prosíme také o dodržování hygienických opatření. Dárky proto do prostoru vestibulu školy budou nosit pouze děti, žáci naší školy (nikoliv rodiče) a kdyby byl dárek objemnější, převezmeme ho v uvedené časy před školou.

Mgr. Růžičková Zuzana – organizátor charitativní sbírky

Poděkování letí k žákům z 8.C za pomoc, za plakát Matouši Koubovi, kolegyni Jiráskové a dalším, kteří se na sbírce podílí a budu ještě podílet.