Den her

19. 12. 2023

Šachy vyhrál Johnson, dámu Jeřábek, sudoku Lokvencová a piškvorky Bednář.

V úterý 19. prosince se otevřelo na Komendě celkem 19 heren. V hlavních soutěžích šachy, dáma, piškvorky a sudoku soutěžilo celkem 45 žáků z druhého stupně, kteří byli nominováni svými třídami. Celkem si na Komendě zahrálo na 200 žáků, a to hry boccia, deskovky, Co na to Češi, karty, Kimovku, hru Neviditelní ruka trhu, únikovky, věže, origami, osmisměrky a FIE.

Královskou hru šachy vyhrál Finn Johnson z 9. C, stříbrný byl  Matěj Adamec ze 7. A a třetí Filip Moupic z 9. A. Dámu vyhrál Lukáš Jeřábek z 9. C, 2. místo patřilo Bořku Špičkovi ze 7. C a bronzový byl Vašek Lička z 9. C. V sudoku se o místa na bedně podělila děvčata. Zlato získala Nikola Lokvencová z 8.C, druhá byla Anna Nikola Pánková ze 7. A a třetí byla z 9. C Katka Kubíčková. A v piškvorkách byl zlatý Wilda Bednář z 9. A, stříbro si odnesl Denis Wlotzko ze 7. A a třetí byl Tomáš Macek ze 7. C.

Za pěkné herní dopoledne děkujeme všem zúčastněným, všem organizátorům heren z řad kolegů učitelů i všem pomocníkům z řad našich současných i bývalých žáků.

Organizátorky: RNDr. Rusová Eva a Mgr. Růžičková Zuzana