Den her se blíží

15. 12. 2023

Úterý 19.12. bude patřit na naší škole hrám a v hlavních soutěžích hrajeme o hezké ceny.

Na děti druhého stupně čeká v úterý hra boccia, stavění věží, deskovky, Kimova hra, únikovky, osmisměrky, hra Neviditelná ruka trhu, hra Co na to Češi, FIE, origami a další.

Do hlavních her pak třídy nominovaly své zástupce, kteří budou reprezentovat jednolivé kolektivy, a to konkrétně v královské hře šachy, dáma, piškvorky a sudoku.

Na závěr nás bude čekat vyhlášení výsledků a jedna závěrečná společná soutěž pro osmáky a deváťáky v tělocvičně.

Na výherce hlavních soutěží čekají pěkné ceny.

Na soutěžící se těší všichni učitelé, kteří se zapojili do Dne her ! Uvidíme se v herně...

Mgr. Zuzana Růžičková

učitelka 2. stupně M, Př