Klicperovo divadlo

24. 2. 2023

6. B a 8. D byla v Klicperově divadle.

Ve čtvrtek 16. února se obě naše třídy vydaly vlakem do Hradce Králové na nevšedně pojaté divadelní představení Čtyřlístek v Klicperově divadle.

Den začal poměrně klouzavě a studeně, takže jsme se všichni do vlaku těšili. Tam už bylo tepla aaaaž dost.

Díky rodičům a učitelům, kteří nám povolili mobily, nám cesta utekla jako voda a po pěším přesunu po studeném Hradci, jsme konečně dorazili do divadla.

Když se řekne “Čtyřlístek”, každý si představí komiks pro děti s Fifinkou, Myšpulínen, Pinďou a Bobíkem. A ono to tak na první pohled vypadalo…Ale samotné představení bylo plné slovních hříček a dvojsmyslů, takže jsme si nepřipadali jako úplně malé děti. Bavili se i dospělí.

Na zpáteční cestě na nádraží jsme se na chvíli zastavili v Auparku na rychlém obědě, a pak už hurá vlakem zpátky do Trutnova.

Tak, a kam zamíříme příště?

Mgr. Markéta Janková

učitelka 2. stupně, Aj