Povídání s Markem Cilerem

2. 1. 2024

V období adventu jsme besedovali s Markem Celerem

Beseda s účastníkem soutěže Master Chef

V pátek 15. prosince mezi nás zavítal úspěšný účastník televizní reality soutěže Master Chef, pan Marek Ciler. Nebojte jméno v titulku jsme zkomolili záměrně, je to totiž zavedená přezdívka, kterou pan Ciler používá. Naše pozvání přijal z důvodu dobrých vztahů s naší školou, a protože chtěl povyprávět nejen o zákulisí soutěže.

Třídám II. stupně vysvětlil, jak důležité je vážit si kuchařského řemesla, jak neplýtvat potravinami a samozřejmě došlo i na další zajímavé dotazy.

Aby bylo návštěva ještě užitečnější, přemluvili jsme pana Cilera, aby nám poskytl recept na svou celerovou polévku, kterou poté i sám našim strávníkům servíroval. Však mnozí využili možnost zvěčnit se s naší kuchařskou star.

Jsme moc rádi, že se akce povedla, přineseme Vám z akce ještě video. TADY ho máte - určitě se podívejte, stojí za to.

A na závěr chceme poděkovat i paní moderátorce, naší paní vychovatelce Katce Suchánkové.

Mgr. Petr Horčička