Předávání vysvědčení 9. třídám

30. 6. 2023

Slavnostní předávání vysvědčení 9. třídám

Předposlední den školního roku už tradičně odpoledne patřil slavnostnímu předávání vysvědčení našim deváťákům. Letos akce nabyla trochu větších rozměrů, protože žáků v devátých třídách bylo kolem stovky. Pokud připočítáme přítomné maminky, tatínky, babičky, dědečky, absolventy a učitele, na zahradě školy se nás na rozlučkové párty nakonec sešlo několik stovek. Na programu byla hudba, zpěv, tanec, recitace, proslovy, cup song, scénky a zase proslovy. No a mezi tím vším naši deváťáci dostávali důležitý dokument, který stvrzuje, že ukončili povinnou školní docházku. Jaká byla atmosféra, se nakonec můžete i sami podívat ve fotogalerii.

Tak ať se vám, deváťáci, daří!

Organizátorka odpolední slavnosti Mgr. Zuzana Růžičková

Další fotografie z akce zde.